Reklama

Reklama

Jest życie po Johnnym Deppie

Vanessa Paradis

Było idealnie. Mieli być razem do końca życia. Rzeczywistość ich jednak przerosła

On dla niej przeniósł się do Europy. Gdy urodziły się dzieci: w 1999 roku córka Lily Rose, a 3 lata później syn John Christopher, Johnny Depp (51) deklarował: - Każda minuta z nimi spędzona jest więcej warta niż miliony, które dostaję za filmy. Słowa aktora nie były gołosłowną deklaracją. Rzeczywiście w stu procentach zaangażował się w ich wychowanie, odrzucał propozycje filmowe i spędzał z dziećmi 24 godziny na dobę. Na 14 lat zapomniał, że był niegdyś mocno rozrywkowym facetem.

Zanim związał się z Vanessą Paradis (41), jego partnerkami były: Sherylin Fenn, Winona Ryder, Jennifer Grey, Kate Moss - właśnie z nią żył wyjątkowo burzliwie. Hotelarze całego świata do dziś ze zgrozą wspominają ich pobyty. Ale Vanessa uczyniła z niego domatora i wyciszonego człowieka. Dotychczas niechętnie mówiący o uczuciach, całemu światu obwieszczał, że spotkał najwspanialszą dziewczynę, u boku której chce się zestarzeć.

Reklama

Nic dziwnego, że wszystkie kobiety świata chciały być na jej miejscu. Nie dość, że za partnera ma jednego z najprzystojniejszych mężczyzn i najlepszych aktorów świata, to również okazał się najczulszym i najlepszym partnerem i ojcem.

Terapia rodzinna też im nie pomogła

Nagle coś w idealnym związku zaczęło się psuć. Dotychczas nierozłączni, zaczęli się pokazywać na różnych imprezach oddzielnie. Natychmiast ruszyła machina spekulacji i plotek.

Gdy po raz pierwszy w styczniu 2012 roku prasa obwieściła, że się rozstają, zgodnie zaprzeczyli. Ale zaczęli uczęszczać na terapię. Niestety, nie udało się ocalić związku.

W czerwcu rzecznik pary oficjalnie potwierdził, że się rozstali. Jedną z przyczyn była Amber Heard, którą Depp poznał na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem".

Znów koncertuje

Vanessa zaczęła nadrabiać odłożone na później plany zawodowe. Znów śpiewa. W 2013 roku nagrała płytę "Love Songs". To jej szósty studyjny album.

Została twarzą kolekcji "Concious" (świadomy) H&M. - Kupuję jak najrozsądniej, rzeczy vintage stanowią sporą część mojej garderoby. Podoba mi się taki styl, który jednocześnie jest przyjazny dla środowiska - powiedziała.

IJ

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Vanessa Paradis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje