Reklama

Reklama

Jolie dopadła ospa wietrzna

Kilka dni temu Angelina Jolie musiała przerwać promowanie filmu „Niezłomny”. Okazało się, że jest chora na... ospę wietrzną! Jolie nagrała również specjalne wideo, w którym tłumaczy sytuację.

Ostatnie tygodnie na pewno nie należały do najbardziej udanych dla Angeliny Jolie. Aktorka od dłuższego czasu zajmuje się promocją swojego najnowszego filmu pt. "Niezłomny".

Na dodatek afera ws. wykradzionych przez hakerów maili również odbiła się na zdrowiu gwiazdy. Tym razem nie chodziło jednak o wyciek do sieci nagich zdjęć, lecz korespondencji mailowej pomiędzy producentem Scottem Rudinem, a zastępczynią przewodniczącego Sony Pictures Entertainment, Amy Pascal.

Z maili wynikało, że Angelina jest "rozpieszczonym bachorem bez talentu". Na dodatek wg producenta Jolie jest "tylko celebrytką" i ma "rozbuchane ego".

Reklama

Intensywna praca nad filmem i napięty grafik sprawiły, że osłabiona Jolie złapała wirusa ospy wietrznej przez co nie pojawiła się na promocji swojego filmu.

By uniknąć plotek i spekulacji aktorka nagrała krótki filmik, w którym wyjaśniła, że powodem jest choroba, a dokładnie ospa wietrzna.

- Chcę jasno i szczerze powiedzieć, dlaczego w najbliższych dniach nie będę brała udziału w wydarzeniach związanych z premierą "Niezłomnego" - powiedziała aktorka. - Jestem zaskoczona, ale okazuje się, że mam ospę wietrzną. Zostanę w domu, będę się drapać i bardzo za wami tęsknić - dodała.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy