Reklama

Reklama

Justin Timberlake: Człowiek wybitnie utalentowany

Ambitnie pracuje od 12. roku życia.

Trzy albumy z boysbandem ’N Sync, trzy płyty solowe, 22 role filmowe, gościnne występy w serialach telewizyjnych. Piosenkarz, aktor, tancerz, producent, promotor młodych talentów muzycznych, tekściarz i kompozytor, a do tego doskonały biznesmen, posiadacz restauracji w Nowym Jorku i w West Hollywood oraz właściciel marki tequili - 901.

Nie ulega wątpliwości, że 32-letni Justin Timberlake to jedna z najbardziej utalentowanych postaci w amerykańskim show-biznesie, a czego się dotknie, sukces jest niemal pewny. Właśnie zaczął promocję swojego najnowszego filmu "Ślepy traf".

Reklama

Mieszka w Los Angeles. Kolekcjonuje trampki i sportowe koszulki. Panicznie boi się pająków, rekinów i węży. Zimą jeździ na nartach. Uwielbia grać w golfa. Śpiewa, gdy nie może usnąć.

Dzieciństwo

Na świat przyszedł 31 stycznia 1981 roku w Memphis jako jedyne dziecko Lynn Harless (z domu Bomar) i Randalla Timberlake’a. Jego dziadek był pastorem w kościele baptystycznym, a ojciec dyrektorem chóru. Rodzice rozwiedli się, gdy miał 3 lata. Oboje ponownie wstąpili w związek małżeński.

Justin ma dwóch przyrodnich braci (synów ojca), miał również przyrodnią siostrę, która zmarła kilka godzin po narodzinach. Dla niej napisał piosenkę "My Angel in Heaven".

Początek

Gdy miał 11 lat, wziął udział w talent-show "Star Search". Rok później został gwiazdą programów dla dzieci i młodzieży "The Mickey Mouse Club". Jako 14-latek założył popularny przez wiele lat boysband ’N Sync.

Miłość

Po raz pierwszy zakochał się w wieku 14 lat w poznanej w pizzerii równolatce Danielle Ditto. Parą byli do czasu, gdy 2 lata później przyłapał ją na pocałunku z innym. Pod koniec 1997 roku związał się z wokalistką girlsbandu Innosense Veronicą Finn.

Po kilku miesiącach okazało się jednak, że bardziej interesuje go inna członkini tego zespołu - Britney Spears (poznali się 5 lat wcześniej dzięki "The Mickey Mouse Club"). Ich burzliwy związek ponad 3 lata był numerem jeden w amerykańskiej prasie kolorowej.

W 2003 roku znów było głośno o jego związku, tym razem z kinową gwiazdą Cameron Diaz. Rozstali się po 3,5 roku, tuż przed tym, jak Justin poznał przyszłą żonę, również aktorkę - Jessicę Biel. Pobrali się w październiku zeszłego roku w Fasano we Włoszech.

NA


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Justin Timberlake | muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy