Reklama

Reklama

Karolina Szostak: Schudłam!

Dziennikarka chwali się swoimi dietetycznymi osiągnięciami!


Karolina Szostak ostatnio promienieje. Czego to zasługa?
- Schudłam!- cieszy się swą radością na łamach "Twojego Imperium".- Dokładnie nie wiem ile, bo nie ważę się z zasady. Dla mnie liczy się przede wszystkim efekt, jaki widzę po ubraniach, które przymierzam. Powoli zaczynam mieścić się w ciuchach, które kiedyś nosiłam. Moim celem jest, żebym znów mogła pokazywać się w nich.
Jak widać, dziennikarka do swojego odchudzania podchodzi całkiem na luzie. Jednak sama przyznaje, że nie straciła by tylu zbędnych kilogramów, gdyby nie pomoc kogoś z zewnątrz:
- Zacznijmy od tego, że nigdy nie byłam specjalnie szczupła, a burza hormonów i choroba sprawiły, że trudno mi pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Na szczęście z pomocą przyszła mi klinika i pani doktor. To właśnie ona ustawiła mi odpowiednią dietę i tak przeprowadziła terapię, by mój organizm zaczął chudnąć i lepiej funkcjonować.- mówi Karolina Szostak.
Dziennikarka zrezygnowała przede wszystkim z mięsa, którego nie tknęła już od kilku miesięcy! Gwiazda uważa, że wyeliminowanie właśnie tego składnika zaowocowało spadkiem wagi:
- Wiem też, że ta dieta jest dla mnie dobra, bo nie mam żadnego problemu ze zdrowiem. Ostatnio robiłam nawet badania krwi i wszystkie wykazały, że mój organizm jest w jak najlepszym porządku.- cieszy się odchudzona Karolina Szostak.

Reklama


MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy