Reklama

Reklama

Kasia Kowalska: Córka wybrała swą własną drogę

W Oli ma przyjaciółkę i stylistkę. Córka bywa wobec niej krytyczna. Bo tylko prawdziwa przyjaciółka mówi prawdę.

Przed każdym ważnym oficjalnym wyjściem Katarzyna Kowalska (40) dzwoni do córki i prosi o radę. A najczęściej wysyła zdjęcia stroju, który sama wybrała na wyjątkowy wieczór czy występ na scenie.

Córka robi wszystko, by zostać projektantką

- Nigdy nie przywiązywałam wagi do tego co jest modne, co się nosi, a co powinno leżeć na dnie szafy. Może dlatego, że nigdy nie lubiłam salonowego życia - opowiada wokalistka. Dzisiaj jednak coraz częściej można ją spotkać na pokazach mody. Artystka zaczęła się nią interesować dzięki swojej córce.

- Ola od dawna pasjonuje się modą i bardzo uważnie śledzi trendy. Od września uczy się i mieszka w Londynie - zdradza gwiazda.

Reklama

Dla pani Katarzyny to trudne rozstanie. Była pełna obaw o córkę i o to jak sobie poradzi. Wiedziała, że z językiem nie ma najmniejszych problemów, ponieważ chodziła do szkoły anglojęzycznej i włada nim perfekcyjnie. Pani Katarzyna zamartwiała się o to, czy Aleksandra nie wpadnie w złe towarzystwo. Na szczęście już wie, że córka jest bardzo rozsądną nastolatką, która już dobrze wie, co będzie robić w przyszłości. - Ola chce zostać projektantką.

Obecnie zajmuje się stylizowaniem i to nie tylko swojej mamy. Ma tak świetne wyczucie, że już zaczęły zgłaszać się do niej różne kobiety z prośbami o radę - opowiada znajomy pani Katarzyny.

W wolnych chwilach gwiazda stara się odwiedzać córkę i wtedy wspólnie przemierzają Londyn. Tym bardziej, że pamięta swoją pierwszą wyprawę do tego miasta. - Kiedy Ola miała 9 lat uwielbiała Harry’ego Pottera. Wybrałyśmy się na wycieczkę jego śladami. Już wtedy lubiła Londyn i mówiła, że chciałaby tutaj mieszkać - wspomina. Dzisiaj sen jej córki o Londynie spełnia się. A pani Katarzyna jest z niej dumna i cieszy się, że ma u swego boku kogoś, kto zawsze jej dobrze doradzi.

KP


Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje