Reklama

Reklama

Kim jest wybranek Haliny Mlynkowej?

Wokalistka jest szczęśliwie zakochana. Ale o jej wybranku wciąż niewiele wiadomo...

Dla niego zmieniła kolor włosów, a on dla niej... stracił głowę! Halina Mlynkowa jest szczęśliwa z Leszkiem Wronką, choć dzieli ich spora różnica wieku- aż 17 lat!

- Byliśmy zaskoczeni, że tak szybko wszystko wyszło. W maju pojechaliśmy na działkę. Ktoś nam zrobił zdjęcia na polach Grunwaldu, które są niedaleko, i natychmiast wrzucił do Internetu. Ale dziennikarze nie pokusili się, żeby poczytać czeską prasę- narzeka Halina Mlynkowa w wywiadzie dla magazynu "Flesz".

- Do tej pory nie ma prawdziwych informacji o Leszku. Na przykład na jednym ze zdjęć jego syn trzyma w ramionach dziecko, więc stwierdzono, że Leszek ma już wnuczkę. A tak naprawdę ma troje dzieci: 26-letniego syna Michała, 21- letnią córkę Magdalenę i 5-letniego synka Tobiasza, który właśnie wtedy był na zdjęciu. Kiedy ich poznałam, byłam pod wrażeniem tego, jaką są fajną rodziną - dodaje.

Reklama

Razem z synem Haliny, który ma 10 lat tworzą więc całkiem sporą gromadkę. Ale może liczba dzieci już wkrótce się powiększy...

- Peszy mnie to pytanie, bo trudno przewidzieć, co będzie za miesiąc. Powoli - uspokaja wokalistka - Na razie mamy plan koncertów, czeka mnie promocja płyty. A potem? Zobaczymy, co się zdarzy.


MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: urodziny | impreza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje