Reklama

Reklama

Komisarz Bromski zaręczony

Miał być wiecznym kawalerem, tymczasem Kuba Wesołowski postanowił się ustatkować.

Goście jednej ze stołecznych imprez ze zdumieniem przecierali oczy, kiedy ujrzeli szykownego aktora serialu Komisarz Alex, Jakuba Wesołowskiego (27), kroczącego dumnie w towarzystwie ślicznej modelki i dziennikarki Agnieszki Szczurek (24). Para nie odstępowała się na krok i doskonale się bawiła przez cały wieczór.

- To oni znowu są razem? - szeptano między sobą. - Przecież dawno się rozstali! Owszem, rozstawali się już kilka razy, ale najwyraźniej stara miłość nie rdzewieje...

Reklama

Domysły na temat ich znajomości ostatecznie zostały rozwiane na premierze sztuki Bóg mordu w Teatrze 6. piętro. Na serdecznym palcu lewej dłoni pani Agnieszki lśnił pierścionek z brylantem... Stało się jasne, że Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek zaręczyli się!

Aktora łączono już z różnymi kobietami, m.in. z aktorkami - Joanną Jabłczyńską i Weroniką Książkiewicz. I z zabawowym stylem życia, z którego nie potrafił zrezygnować. Dopiero w Agnieszce Szczurek odnalazł to, czego od dawna szukał.

Poznali się w 2008 roku. Ona była wtedy modelką prestiżowej agencji New Age Models i asystentką reportera Faktów TVN. Jej nieprzeciętna uroda i zainteresowania szalenie zaimponowały aktorowi. Do tego stopnia, że serialowy komisarz Bromski dla niej nie tylko zrezygnował z dotychczasowego stylu życia, ale też dał tej dziewczynie swoje serce!

AM

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | Agnieszka Wesołowska | zaręczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy