Reklama

Reklama

Koniec po paru latach?

Nie jej być Matką Polką.

Podobno każdy związek przechodzi kryzys w siódmym roku jego trwania. Nas także to nie ominęło - napisała ostatnio na oficjalnym blogu Anna Mucha (34).

Czyżby jej związek z Marcelem Sorą przechodził pierwszy poważny kryzys? Trzeba przyznać, że byłaby to informacja sensacyjna. Szczególnie, że do tej pory aktorka zwykle nie dzieliła się prywatnymi informacjami z czytelniczkami bloga. Co więcej, w styczniu tego roku urodził się syn Anny i Marcela. A łączy ich też 2,5-letnia córka Stefania. Co takiego stało się w ciągu kilku ostatnich miesięcy, że aktorka i jej partner przeżywają problemy?

Reklama

Warto mieć pomysł na siebie

Powyższe pytanie mógłby postawić tylko nieuważny czytelnik słów Anny. Po siedmiu latach postanowiła ona bowiem zamknąć swój blog! I właśnie tak pożegnała się z czytelniczkami. Jednak to nie koniec jej kontaktu z fankami. Aktorka szybko znalazła nowy pomysł. Teraz zamierza tworzyć serwis dla młodych mam "Mamadu".

W założeniu ma to być miejsce wymiany myśli młodych mam, które po urodzeniu dziecka nie zamknęły się w domu, są aktywne i mają pomysł na siebie. Trzeba przyznać, że jest to pomysł, który bliski jest filozofii życia aktorki. Pani Anna, ku zaskoczeniu wielu osób, znalazła szczęście w macierzyństwie.

Nie oznacza to jednak, że chce zostać kobietą, która resztę swojego życia spędzi w domu wychowując dzieci. Według niej, współczesna kobieta może znakomicie pogodzić macierzyństwo z rozwojem własnych pomysłów oraz zainteresowań.

MJ

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama