Reklama

Reklama

Księżna Kate w drugiej ciąży

To oficjalna wiadomość - księżna Kate znowu jest w ciąży. Informacja została ogłoszona przez Clerance House - oficjalną siedzibę księcia Walii i jego żony.

Spekulacjom na temat drugiej ciąży księżnej Kate nie było końca. Tym razem informacja jest oficjalna i potwierdzona. Nie podano jeszcze płci dziecka.

Podobnie jak podczas pierwszej ciąży księżna nie czuje się najlepiej, dlatego nie będzie na razie towarzyszyć księciu w jego oficjalnych obowiązkach. Przebywa w Kensington Palace pod opieką lekarzy.

Pierwsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama - George Alexander Louis - przyszło na świat 22 lipca 2013 roku. 

Kate i William nie od razu zostali parą idealną. Ich związek był mezaliansem, swoją miłość musieli ukrywać, by w końcu... z hukiem się rozstać. Kiedy jednak 23 lipca 2013 r. wynieśli ze szpitala St. Mary's swojego nowo narodzonego syna, świat zobaczył happy end najbardziej emocjonującego love story naszych czasów.

Reklama

On - młody książę, drugi w kolejce do brytyjskiego tronu, przystojny chłopak, najlepsza partia w Wielkiej Brytanii. Ona - pół roku od niego starsza, córka bogatych przedsiębiorców, normalna dziewczyna bez szlacheckiego tytułu, ładna, lubiąca sporty i jazdę na nartach. Ani za chuda, ani za gruba - złośliwi mówią dzisiaj, że wówczas jeszcze nieco pyzata. Nie przeszkodziło to jednak młodemu księciu zauroczyć się panną Middleton.

Poznali się w 2002 r. na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji, gdzie oboje studiowali. Książę po raz pierwszy zobaczył Kate na studenckim pokazie mody, w którym uczestniczyła. Kate przechadzała się wówczas po wybiegu w niemal przezroczystej sukience. Kreacja ta została później sprzedana na aukcji z 65 tys. funtów.

Zobacz także:

Narodziny royal baby

Plebiscyt na Top Model internetuStyl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy