Reklama

Reklama

Kto pociesza Agatę?

Samotna i smutna? Nic podobnego. SHOW bada, kim jest mężczyzna, któremu Agata Młynarska ufa bezgranicznie.

Od kilku tygodni tabloidy piszą o tym, że Agacie Młynarskiej trudno zaakceptować fakt, że jej były partner Jarosław Kret jest w nowym związku i oczekuje przyjścia na świat dziecka. Zwłaszcza że prezenter pogody długo nie pozwalał dziennikarce zapomnieć o sobie. Zadedykował jej nawet swoją ostatnią książkę! To zirytowało Agatę, która na łamach kolorowego tygodnika ripostowała: "Po co on to zrobił? Dla reklamy zrobi wszystko!".

Ale prezenterkę Polsatu też widuje się z mężczyzną u boku. Bo bycie singielką w jej przypadku wcale nie oznacza samotności. "Mogę mu zaufać" "Wiktora znam od piętnastu lat", mówi SHOW Agata Młynarska.

Reklama

"Poznaliśmy się na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu", dodaje. Wiktor Dopierała, wrocławski stylista, czasem towarzyszy Agacie na bankietach. Często doradza też dziennikarce w sprawie strojów i przywozi jej ubrania z zagranicznych podróży. "Służy mi swoimi pomysłami", przyznaje Agata. Ale to nie wszystko, co łączy przyjaciół.

"Wiktor wie o mnie wszystko. Jest moim duchowym bratem, osoba o niezwykłej serdeczności i poczuciu humoru", mówi dziennikarka. "To mężczyzna, który nigdy mnie nie zawiódł". Ostatnio, gdy była chora, specjalnie dla niej przyjechał nawet z Wrocławia do Warszawy, by zaopiekować się przyjaciółką. I jak tu narzekać?

Dominika Majewska

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL