Reklama

Reklama

Kuba wolał Olę

Gdy Kuba Badach (33) poznał Aleksandrę Kwaśniewską (29), był w poważnym związku z piękną skrzypaczką. Dla prezydentówny rozstał się ze swoją dziewczyną.

Kuba Badach ani razu nie zaprotestował, gdy Kuba Wojewódzki w swoim programie kilkakrotnie nazwał go "chłopakiem Oli Kwaśniewskiej". Widać było, że pytania o sympatię wcale go nie drażnią. Przyjmował je z uśmiechem.

"Czy poznałeś już rodziców Oli?", dopytywał się ośmielony spokojnymi reakcjami muzyka Wojewódzki. "Nie. I o żadnym narzeczeństwie też nie może być mowy", tylko raz sprostował Badach.

Nic dziwnego, to bardzo młody związek. Muzyk i prezydentówna spotykają się dopiero od kilku miesięcy! I dotąd starali się utrzymać to w tajemnicy. SHOW dotarło do jeszcze jednego, pilnie strzeżonego sekretu. Kuba poznał Olę przez wspólnych znajomych, już po jej rozstaniu z szermierzem Wojtkiem Szuchnickim. Sam nie był singlem - od roku mieszkał ze skrzypaczką z grupy Royal Quartet Elwirą Przybyłowską, która obecnie występuje z Kayah.

Reklama

"To był poważny związek. Ale Kuba zdecydował się go zakończyć, gdy poznał Olę", mówi SHOW osoba z kręgu towarzyskiego muzyków. "Elwira bardzo przeżyła rozstanie", dodaje.

Dominika Majewska

SHOW nr 10/2010

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy