Reklama

Reklama

Lubię matki moich dzieci

Gdy mężczyzna nie chce dorosną.

Kobiety, z którymi dłużej był związany: Elizabeth Hurley (14 lat), Dana Verbytska (2004), Jemima Khan (2004-7), zgodnie twierdzą, że jest przypadkiem beznadziejnym. Potwierdzają to też panie, które krócej gościły w jego życiu: Julia Roberts, Sandra Bullock, Drew Barrymore, Renée Zellweger.

W ciągu 15 miesięcy troje dzieci z dwiema paniami

Kogo mają na myśli i o co chodzi? Chodzi o Hugh Granta (54) i o to, że aktor na wieki wieków pozostanie Piotrusiem Panem, zainteresowanym wyłącznie sobą. Fakt, że jest uroczy, dowcipny, inteligentny, przestaje mieć znaczenie, skoro nigdy nie zapewni poczucia bezpieczeństwa żadnej kobiecie. Co, jak się okazuje, ma większe znaczenie niż atrakcyjne życie, wielka sława i takież pieniądze.

Reklama

Najwyraźniej jednak wady Granta nie przeszkadzają wszystkim kobietom. Chince Tinglan Hong i Szwedce Anne Eberstein na pewno nie. Hong i Grant poznali się na początku 2011 r. w chińskiej restauracji w Londynie. Jeszcze jesienią urodziła się ich córka Tabitha. Para jednak szybko rozstała się.

Równie błyskawicznie Hugh znalazł pocieszenie w ramionach szwedzkiej prezenterki Anny Eberstein, która we wrześniu 2012 urodziła aktorowi syna. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że w lutym 2013 roku Hugh Grant ponownie został ojcem. Również synka urodziła... Tinglan Hong.

- Mam świetny kontakt z dziećmi i ich matkami. Choć przyznaję, moje życie nie jest typowe. Nie namawiam nikogo, by mnie naśladował - mówi.

AP

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Hugh Grant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy