Reklama

Reklama

Macaulay Culkin: Sam w Wigilię? Wiem coś o tym!

Niegdysiejszy rozkoszny aniołek stał się człowiekiem uzależnionym.

Czy można sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia bez filmu "Kevin sam w domu"? Kiedyś jedna ze stacji telewizyjnych ogłosiła, że tym razem rezygnują z emisji, bowiem pokazali go miesiąc wcześniej.

- Popsuliście nam święta! - protestowali widzowie. Stacja uległa. Jeśli ktoś ma w perspektywie samotne święta, niech się nie martwi, będzie mu towarzyszył Macaulay Culkin. Oczywiście, jeśli w odpowiednim momencie włączy telewizor. Nie ma wielkiej przesady w stwierdzeniu, że dziś to nie jest film, to tradycja. Jak 12 potraw na Wigilię.

Reklama

Sukces sprawił, że stracił szansę na normalne życi

Culkin, gdy zagrał Kevina, miał 10 lat. Był rozkosznym, błękitnookim, blondwłosym aniołkiem. Bystrym i wdzięcznym chłopcem. Rola w filmie "Kevin sam w domu" Chrisa Columbusa nie była jego debiutem. Miał już za sobą: "Pogrzeb wikinga", "Zobaczymy się jutro", "Wujaszka Bucka".

Już w nich pokazał skalę swojego talentu, ale oczywiście to Kevinowi zawdzięcza sławę. Wybiegając zaś nieco w przyszłość, przez Kevina, ale też brak czujności rodziców, stracił szansę na normalne życie. Na fali sukcesu "Kevina samego w domu" natychmiast nakręcono drugą część - "Kevin sam w Nowym Jorku". Też był wielkim sukcesem. Tylko bohater nie uniósł ciężaru sławy.

Miał 13 lat, gdy pierwszy raz sięgnął po narkotyki

Jego związki z rodzicami były toksyczne. O ojcu mówi, że nie chce go znać. - Ojciec strasznie mnie traktował. Nie chcę go znać - powtarza. Miał 13 lat, gdy po raz pierwszy sięgnął po narkotyki. Pojawił się też alkohol.

Nie miał 18 lat, gdy poślubił, również niepełnoletnią aktorkę Rachel Miner. Małżeństwo nastolatków skończyło się z wielkim hukiem 2 lata później. Poszukując ciepła i zrozumienia, związał się z młodszą 2 lata Milą Kunis. Nie był to prosty związek. Gdy w jego samochodzie znaleziono 17 gramów marihuany i tabletki Xanax, na które nie miał recepty, został aresztowany.

- Nie żałuję ani jednej chwili, niczego bym nie cofnęła - mówi o związku z Culkinem Kunis. Rozstali się po 9 latach. Później ona związała się z Asthonem Kutcherem, on znalazł pocieszenie w ramionach gwiazdy porno Irene Lopez.

Jest ojcem syna Michaela Jacksona?

W 2008 roku przeżył załamanie nerwowe, gdy jego siostra, Dakota, przed świętami została potrącona przez samochód. Zmarła w szpitalu z powodu rozległych obrażeń. Aktor przeżył też mocno śmierć Michaela Jacksona, z którym od lat się przyjaźnił. Inni uważają, że w dzieciństwie był przez piosenkarza molestowany.

Brytyjska bulwarówka "The Sun" doniosła, że Macaulay jakoby miał oddać swoją spermę, by pomóc Jacksonowi. Nasienie z banku spermy trafiło do surogatki. W ten sposób na świat ponoć przyszedł Prince Michael II, zwany Blanketem. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Macaulay Culkin jest ojcem chrzestnym dwójki starszych dzieci Jacksona.

EP


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Macaulay Culkin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje