Reklama

Reklama

Maffashion u Łukasza Jakóbiaka

Zdarzyło mi się brać narkotyki - wyznała znana blogerka.

W najnowszym odcinku 20m2 Łukasza gościem była jedna z najbardziej popularnych polskich blogerek, Maffashion. Podczas wywiadu blogerka opowiedziała o swoim występie u Kuby Wojewódzkiego, oceniła wypowiedź Marcina Tyszki, dotyczącą polskich blogerek modowych oraz wyznała kilka sekretów...  

Łukasz Jakóbiak zapytał Julię o jej występ u Kuby Wojewódzkiego: Kiedy już jednak byłam na tym planie, już stałam w tej tubie, buchnęło to światło i miałam wyjść na te kanapy, to byłam jednym wielkim kłębkiem nerwów, więc mnie to kurcze trochę przytłoczyło, myślałam, że sobie sprawniej dam radę, jeśli chodzi o stres.

Reklama

Mimo to blogerka nie przejmuje się krytycznymi opiniami na temat jej występu: Ta krytyka w tym przypadku po mnie bardzo spłynęła.  

Maffashion skomentowała również negatywną wypowiedź Marcina Tyszki po jej programie u Kuby Wojewódzkiego: Jeśli już Marcin Tyszka chciał tak skrytykować, coś takiego mocnego napisać, mógł się trochę mocniej zapoznać z tematem, bo, cytuję, że nie mamy nic do powiedzenia, to jedno, ale że jeszcze wybieramy sobie pseudonimy rodem z tanich pornosów. Przykładem jest Jessica Mercedes, ona się naprawdę tak nazywa. No to słabe, tak, wiesz nie ma to dla mnie akurat znaczenia, to nie ja mam problem, to on ma problem.

Odpowiadając na pytanie dotyczące ilości par butów, Maffashion stwierdziła: Jak są faktycznie buty w których nie chodzę, albo gdzieś tam raz miałam ubrane, rozdaję znajomym. A ostatnio zrobiłam taką wielką paczkę i dałam do domu dziecka.

Blogerka wspomniała również o swojej przyjaźni z Jessicą Mercedes: My akurat z Jessicą stwierdziłyśmy, że będziemy siebie wspierały, bo za dużo jest tego, że ludzie kłody sobie pod nogi rzucają, piachem w oczy sypią. Maffashion przyznała, że miała i ma kompleksy: Kiedyś bardzo siebie nie lubiłam, miałam bardzo duże kompleksy, że jestem mało kobieca.

Zapytana o to, czy jest w związku, blogerka potwierdziła: Tak, mam kogoś, ma 21 lat.   Łukasz Jakóbiak zapytał się Julii, jakie są wady bycia znaną blogerką. No że ludzie oceniają cię, nie znając. Wiem, że niektórych rzeczy nie mogę zrobić, bo jestem w miejscu publicznym - stwierdziła Maffashion.

Podczas wywiadu Julia skomentowała postawę osób, które krytykują znane osoby, przyłapane na byciu pod wpływem alkoholu: - Ja zawsze się na nogach dobrze trzymam, no ale sam fakt, że byłam pijana, ludzie są po prostu hipokrytami, kurczę oni nigdy nie pili alkohollu, nie byli na imprezie? Oni robią dużo gorsze rzeczy.

Maffashion zdradziła również, że w przeszłości była chłopczycą i potrafiła wyrządzić krzywdę - Wybiłam chłopakowi dwie jedynki.   Podczas wywiadu blogerka stwierdziła, że na razie nie planuje sesji w Playboyu. Maffashion wyznała również, że brała narkotyki - Zdarzyło mi się maks dwa razy. Jeszcze w moim rodzinnym mieście zdarzyło mi się jakiegoś blanta (...) nie odczuwałam z tego powodu jakiejś super satysfakcji.


Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Łukasz Jakóbiak | 20m2 Łukasza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy