Reklama

Reklama

Małżeństwo lekiem na całe zło

Po latach skandali znajdzie spokój u boku kochanego faceta.

Coraz częściej mówi się, że wkrótce Naomi Campbell (41) zostanie żoną rosyjskiego milionera Vladimira Doronina. Campbell i Doronin spotykają się od 2008 roku. Ostatnio razem spędzili wakacje na Krecie. Ukoronowaniem ich pobytu był specjalnie dla nich przygotowany pokaz sztucznych ogni.

Zaręczyny przy świetle sztucznych ogni

Znajomi pary twierdzą, że pokaz, za który Doronin zapłacił 82 tysiące dolarów, nie był tylko wakacyjną fanaberią, ale ukoronowaniem pewnego niezwykle ważnego dla nich wydarzenia. Ponoć w trakcie pokazu milioner poprosił Campbell o rękę! Jego propozycja została zaś przyjęta. Teraz para szykuje się do ślubu.

Reklama

Przedślubne przygotowania pragną jednak ukryć w tajemnicy przed wścibskimi paparazzi.

Doronin ma bardzo dobry wpływ na nią

Wiele osób podkreśla, że Doronin to wymarzony partner dla Naomi Campbell. U jego boku modelka uspokoiła się. A przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu słynny był skandal związany z jej osobą, a dotyczący pobicia pokojówki przez modelkę.

Oskarżano ją też o posiadanie tzw. "krwawych diamentów", które dostała od afrykańskiego dyktatora i watażki z Liberii, Charlesa Taylora. W tej sprawie Campbell zeznawała nawet przed Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze. Dziś te skandale zeszły na dalszy plan .

KS

Życie na gorąco 34/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy