Reklama

Reklama

Małżeństwo mu nie służy

Choć kojarzony jest przede wszystkim z rolą w serialu "Świat według Bundych" to grający go David A. Faustino (36) nie jest aktorem jednej roli.

Jednak żadna z pozostałych nie przebiła popularnością Budricka "Buda" Franklina Bundy'ego, nieodrodnego syna swojego ojca.

Bud, imię otrzymał po ulubionym piwie ojca "Budweiser", ma obsesję na punkcie kobiet i seksu. Jedyny w rodzinie ukończył college, ale, ku swojemu zdumieniu, wcale nie radzi sobie lepiej od mniej wyedukowanych kolegów. Grający go David A. Faustino fantastycznie oddał stan ducha młodego nieudacznika. Za rolę 6-krotnie nominowano go do Young Artist Award.

Artystą Faustino został już jako niemowlę. Miał 3 miesiące, gdy "zagrał" dziecko Lily Tomlin, 5 lat, gdy występował w reklamach telewizyjnych. Sześć, gdy debiutował na małym ekranie w "Dziele miłości" z Mickeyem Rourke i Ronem Howardem. Osiem - gdy pojawił się w filmie, nomen omen, "Chcę być gwiazdą filmową" z Walterem Matthau. Dziś możemy go oglądać w świetnej komedii "Hollywont".

Reklama

W uczuciach bywa bardzo porywczy

Burzliwe było jego małżeństwo z aktorką Andreą Elmer. Po trzech latach awantur i godzenia się w 2007 roku rozwiedli się. Ale to nie był koniec ich problemów. Podczas jednej z ulicznych awantur z byłą już żoną David został aresztowany. Na szczęście zwolniono go tego samego dnia.

Nie udał się też związek z aktorką Elaine Hendrix. Dzisiaj zakochany jest w pięknej Christianie Leucas. By oznajmić to całemu światu zamieścił stosowne ogłoszenie.

ij

Życie na gorąco 12/2010

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy