Reklama

Reklama

Małżeństwo na zakręcie?

Po burzy zawsze pojawia się słońce.

Zbliżające się wakacje będą szczególnie ważne dla Agnieszki Popielewicz (29). W sierpniu wypada trzecia rocznica jej ślubu z Mikołajem Witem, ojcem jej 1,5-rocznej córki Marty. Czy będzie to szczęśliwa rocznica?

W Sopocie nie chcieli wspólnych zdjęć

Ostatnio pojawiły się informacje, że związek Agnieszki i Mikołaja przechodzi poważny kryzys. Podczas niedawnego festiwalu TOPtrendy prezenterka chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć, ale sama, chociaż mąż też przy jechał nad morze.

Niektórzy zauważyli nawet jej niezwykle bliskie relacje z Maciejem Rockiem (36), ale trudno tu doszukiwać się sensacji, bo w końcu przyjaźnią się, pracują w tej samej stacji telewizyjnej.

Reklama

Dziecko sprawi, że będą jednak razem

Po tych wydarzeniach niektóre media zaczęły sugerować, że małżeństwo prezenterki znalazło się na zakręcie i nie uda się go uratować. Nie wszyscy jednak widzą aż tak złe scenariusze.

Są i tacy, którzy uważają, że w młodym małżeństwie czasami pojawiają się pewne tarcia, ale zwykle po burzy zawsze wychodzi słońce. Dodatkowo nie należy zapominać, że łączy ich też dziecko. Miejmy więc nadzieję, że kryzys uda im się pokonać.

MA

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy