Reklama

Reklama

Mama na medal

Heidi Klum

Heidi Klum jest mamą, która dba o to, żeby jej dzieciaki nie spędzały czasu tylko przed telewizorem lub grając w gry na komputerze.

Ameryka została ostatnio skuta lodem. I może trudno w to uwierzyć, patrząc choćby przez nasze polskie okna. Jednak i za oceanem są miejsca, gdzie zima nie dała rady. Tak jest m.in. w Los Angeles, gdzie przed północnoamerykańskimi chłodami postanowiła uciec Heidi Klum (40) ze swoimi dziećmi.

Modelka jest jednak mamą, która dba o to, żeby jej dzieciaki nie spędzały czasu tylko przed telewizorem lub grając w gry na komputerze. Dlatego też wybrała się z nimi do parku w Brentwood, jednej z dzielnic Los Angeles.

Mama zabrała napoje i ciastka. Patrzyła też, jak jej córki i syn, przebrani w stroje piłkarskie, ochoczo ganiają za piłką. Nie obyło się też bez czułości. Starsza córka modelki Leni chętnie dziękowała całusem mamie za tak udany weekend. A sama Heidi Klum może być z siebie dumna, że nie musi zatrudniać niani, bo sama potrafi znakomicie zaopiekować się dziećmi.

Reklama

Taka mama naprawdę zasługuje na medal!

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje