Reklama

Reklama

Marika w 20m2 Łukasza

W najnowszym odcinku 20m2 Łukasza gościła piosenkarka Marika. Podczas wywiadu opowiedziała Łukaszowi Jakóbiakowi m.in. o kulisach rozstania z The Voice of Poland i... mężem.

- Do Voice’a wróciła Magda Mielcarz, która Voice’a zaczynała i należało jej się to. I to dobrze, bo ja już po trzech edycjach czułam się spełniona. Nie było tak, że ja stwierdziłam, że obrażam się na telewizję i "już nigdy więcej czegoś takiego nie zrobię, odczepcie się". Dlatego też przyjęłam kolejną propozycję, która dotyczyła Superstarcia - mówi w wywiadzie.

Piosenkarka podkreśliła, że nie została wyrzucona z telewizji. -To była decyzja obu stron. W momencie, kiedy informowano mnie o tym ruchu, że najprawdopodobniej nie będziesz pracować w Voice’ie, bo wraca Magda, to powiedziano mi "ale to dlatego, że chcielibyśmy poprosić Cię o coś innego". Wydało mi się to interesujące, więc właściwie to była wspólna decyzja - dodaje.

Reklama

W dalszej części wywiadu, Marika opowiedziała, czego nauczył ją rozwód.  -Tego, jak się robi rozwód. Cywilny rozwód to bułka z masłem, jeśli nie ma dzieci, jeśli małżeństwo trwa krótko. To w ogóle jest dosyć nieprzyjemny temat, kilka razy byłam wyciągana, by o tym mówić - nie lubię o tym mówić. W moim przypadku minęło już kilka lat, więc ja teoretycznie mogę o tym mówić instrumentalnie, ale nie chcę.

Cały wywiad możesz obejrzeć tu.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama