Reklama

Reklama

Miał być ślub. Jest rozstanie

Weronika Książkiewicz o rozstaniu

- Mam nadzieję, że nie tylko w komediach romantycznych są szczęśliwe zakończenia. Nadal wierzę w miłość - zdradziła Weronika Książkiewicz.

Gdy u jej boku pojawił się Mitja Okron, wydawało się, że ta piękna aktorka nareszcie ułoży swoje dość skomplikowane dotąd życie uczuciowe. Po kilku wspólnych wyjściach zaczęto mówić o ślubie pary. Świata poza sobą nie widzieli. A poza tym sama zainteresowana swoimi zwierzeniami nieustannie podsycała atmosferę wokół ich związku.

- Szykując się do ślubu wyciągnę najpiękniejszą sukienkę z szafy, a po drodze do kościoła zrobię wianek z polnych kwiatów - mówiła. Jednak prawdziwa medialna burza wybuchła, gdy przyjaciel aktorki pochwalił się jej zdjęciem ze ślubną wiązanką.

Reklama

Pani Weronika zrobiła sobie to zdjęcie będąc gościem na weselu u swoich znajomych. Wydawało się więc, że także ich ślub jest już właściwie tylko kwestią czasu.

Niestety, kilka dni temu aktorka rozstała się ze swoim zagranicznym chłopakiem. Nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego.

- Moje serce jest już wolne. Z Mitją zostaliśmy przyjaciółmi. Zakończyłam jeden etap w życiu i rozpoczynam drugi, w Warszawie. Na razie nikogo nie szukam - skomentowała całą sytuację.

Mamy nadzieję, że aktorka wkrótce znajdzie swojego księcia z bajki, wyjdzie za niego za mąż i ułoży swoje życie tak, aby miało szczęśliwe zakończenie.

30/2014 Świat i Ludzie

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy