Reklama

Reklama

Miłość jest, ślubu nie ma

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - dokąd to zmierza?

Kiedy plotka, że są razem, okazała się prawdą, trochę dziwiono się temu związkowi, ale i szybko zaczęto mu kibicować. Ona - córka byłego prezydenta, on - wokalista i kompozytor. Ona zerwała zaręczyny z florecistą Wojtkiem Szuchnickim, on zaś nie mógł się dogadać z Elwirą Przybyłowską, skrzypaczką.

Ludzie z dwóch różnych światów - a pokochali się! I choć Ola Kwaśniewska (30) i Kuba Badach (35) są parą od niewiele ponad roku, nie ustają spekulacje na temat ich ślubu. Problem w tym, że wciąż nie dzieje się nic!

Nie pomagają pytania, które jedynaczce zadają rodzice, choćby ostatnio, przy okazji jej 30. urodzin. - Na pewno zatańczymy z żoną na jej weselu, jednak nie będziemy naciskać - mówił kilka miesięcy temu Aleksander Kwaśniewski (56), który marzy już o roli dziadka.

Tymczasem przed kilkoma dniami Ola pojawiła się na koncercie Kuby i jego zespołu Poluzjanci w warszawskim teatrze Bajka. Zajęła miejsce na widowni, słuchała i oklaskiwała występ grupy. Mamy nadzieję, że to, co ich łączy, nie jest tylko relacją: muzyk i jego wierna fanka...

Rewia 9/2011

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach | miłość | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy