Reklama

Reklama

Miłosne gniazdko

Sąsiedzi Jacka Rozenka (46) z ekskluzywnego warszawskiego osiedla zauważyli, że od kilku tygodni aktor nie mieszka już sam. Do jego apartamentu wprowadziła się ukochana Kasia Pietraszek (28).

- Nie chciała wprowadzać się do apartamentu, w którym Jacek mieszkał kiedyś z Małgosią Rozenek (37). Zwłaszcza, że nawet po rozwodzie zajmowała ona lokal po sąsiedzku - mówi znajoma pary. Ale odkąd Perfekcyjna Pani Domu wraz z synami wyprowadziła się do nowego ukochanego Radka Majdana (43), Katarzyna coraz częściej gościła u Jacka. W końcu przewiozła swoje rzeczy do jego mieszkania.

Według przyjaciół aktora wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wkrótce usłyszymy weselne dzwony. - Być może para zrobi psikusa byłej żonie Jacka i stanie na ślubnym kobiercu przed szumnie zapowiadanym ślubem Perfekcyjnej Pani Domu - twierdzi nasze źródło.

Reklama

Zamiast błysku fleszy ciepły obiad

Ci, którzy dobrze znają Jacka, zauważyli, jak u boku Kasi się zmienił.

- Przez długi czas był przygaszony, teraz poweselał, nabrał dystansu do siebie i do życia - zdradza znajomy aktora. Choć ukochana gwiazdora jest od niego 18 lat młodsza, parze nie brakuje tematów do rozmowy.

- Wybranka Jacka profesjonalnie zajmuje się jego ulubionym sportem - golfem. Jest w zarządzie Polish Golf Tournament - zdradza nasze źródło.

Dodaje, że w odróżnieniu od Małgorzaty Rozenek, Kasia nie ma potrzeby, by błyszczeć w świetle fleszy. - Lubi czekać na Jacka z obiadem. Przy niej aktor znów czuje się wartościowym mężczyzną - mówi jego znajoma.

25/2015 Na Żywo

Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL