Reklama

Reklama

Może to pora by zwolnić

Martyna Wojciechowska walczy o życie - zaraziła się groźnym wirusem od orangutanów na Borneo.

Ospałość, osłabienie, gorączka - te objawy, na pozór świadczące o przeziębieniu, postawiły pod znakiem zapytania nie tylko plany zawodowe, ale też... życie dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskej (37), znanej z programu Kobieta na krańcu świata.

- Z początku wyglądało to rzeczywiście na przeziębienie, potem okazało się, że to poważna sprawa - mówi osoba z ekipy realizującej program. - Martyna szukała pomocy u wielu lekarzy, ale nikt nie potrafił odkryć przyczyny problemu.

W końcu okazało się, że ma dwie choroby tropikalne, które wyniszczają jej organizm. Prawdopodobnie złapała je na Borneo, w schronisku dla orangutanów - powiedziała dziennikarzom jej menadżerka.

Sprawa jest o tyle poważna, że pani Martyna wychowuje córeczkę, trzyletnią Marysię i słusznie boi się o to, by jej nie zarazić! Dziennikarka wciąż jest bardzo osłabiona, przyjmuje leki sprowadzane dla niej przez lekarzy z Niemiec...

Reklama

Zawsze była aktywna: szalała na motorze, zdobywała najwyższe szczyty Ziemi, więc z pewnością i teraz się nie podda. A może to dobry powód, by wreszcie nacisnąć na hamulec?

IK

Rewia 9/2011

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | podróżniczka | choroby tropikalne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy