Reklama

Reklama

Najchętniej pozbyłaby się korony

Paulina Krupińska

Tytuł miss ciąży jej coraz bardziej!

Korona to symbol władzy. Zwykle upiększa czoło panującego, dodając mu blasku i powagi. Ale czasem zaczyna ciążyć. Wtedy najchętniej zdjęłoby się ją z głowy, co umożliwiłoby powrót do zwykłego życia. No, może nie do końca zwykłego...

Najdłużej panująca miss

Paulina Krupińska (26) została najpiękniejszą Polką w 2012 r. Tytuł Miss Polonia otworzył młodej pani pedagog drogę na salony. Z dnia na dzień stała się celebrytką, o której rozpisywały się wszystkie media. Piękna modelka na pewno nie spodziewała się, że stanie się najdłużej panującą Miss Polonia w historii.

Reklama

A wszystko przez aferę z Małgorzatą Herde (29), która została zdymisjonowana ze stanowiska Dyrektor Generalnej Miss Polonia na początku tego roku. Termin gali Miss Polonia, która miała się odbyć w lutym, został przesunięty. Początkowo mówiło się, że na maj, potem na listopad.... Okazuje się, że koliduje to z planami zawodowymi Pauliny Krupińskiej.

- Posiadanie korony to wielki zaszczyt - tłumaczyła w jednym z wywiadów - ale wolałabym przekazać ją kolejnej wybrance. Mam nowe obowiązki, przy których ona trochę uwiera.

Intratna sesja nie doszła do skutku

O co chodzi? Paulina od marca prowadzi na antenie TVN Style autorski program "Klinika urody" i nie ma czasu na wypełnianie zobowiązań związanych z tytułem najpiękniejszej. Poza tym dostaje oferty, które musi odrzucać, bo kolidują one z regulaminem Miss Polonia.

Tak na przykład stało się w przypadku propozycji okładkowej rozbieranej sesji w jednym z magazynów dla panów, która wiązałaby się z poważną gratyfikacją finansową. Jest jeszcze jeden aspekt całej sprawy. Królowa wyznała niedawno, że marzy się jej trójka dzieci. A te plany będzie mogła wcielać w życie dopiero, gdy pozbędzie się korony.

CD

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy