Reklama

Reklama

Najseksowniejsza Polka Ameryki

W Polsce jest zapomniana, w USA pamiętają jej sukcesy w modelingu.

W kraju słyszymy, że w USA najbardziej znane są Anja Rubik, Joanna Krupa, Iza Miko, a amerykański portal TheRichest.org uznał, że najgorętszymi Polkami są: Magdalena Wróbel, Joanna Krupa i Izabella Scorupco. Czwarte miejsce zajęła Doda, kolejne: Weronika Rosati, Edyta Śliwińska, Iza Miko... Na 10 miejscu - Edyta Górniak...

Reklama

Świat mody szybko ją docenił

Jeśli chodzi o zwyciężczynię, nie jest to jej pierwsze tego rodzaju wyróżnienie. W 2001 roku miesięcznik "Maxim" uznał ją za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Magdalena Wróbel urodziła się w Sopocie. Miała 15 lat, gdy zauważyła ją agencja modelek Ford, 16 - gdy dostrzegła ją agencja EasternModels.

Rok później wystartowała w konkursie na najbardziej obiecującą twarz modelingu. Znalazła się w Orlando w finale konkursu "Supermodel of the World" i zdobyła kontrakt opiewający na kwotę 150 tysięcy dolarów.

Pracowała dla Givenchy, Diora, Lacroix...

Nie dostała z tego powodu zawrotu głowy. Rozsądnie zdała maturę i dopiero wtedy wyruszyła na podbój świata: na wybiegi do Tokio, Paryża, Mediolanu i Nowego Jorku. Pracowała dla prestiżowych magazynów: "Vogue", "Elle", "Harper’s Baazar", "Glamour".

Robiła kampanie reklamowe m.in. Emporio Armani, YSL, Calvin Klein, Donny Karan. Była modelką Givenchy, Diora, Christiana Lacroix, Chanel, Valentino, Oscara de la Renty. Pierwszą Polką, która w 1995 roku wzięła udział w pokazie Victoria’s Secret. Dziś Magdalena Wróbel ma 38 lat. Można tylko żałować, że nie jest polską Kate Moss (37), która dowodzi, że w tym wieku można być niezwykle zapracowaną kobietą.

S

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Magda Wróbel | modelki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy