Reklama

Reklama

Następczyni Anny Wintour?

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica parker kocha modę, moda ją.

Najsłynniejsza naczelna świata Anna Wintour budzi przerażenie wśród podwładnych. Jaka mniej więcej jest, można się przekonać, oglądając film "Diabeł ubiera się u Prady". Wieść niesie, że Meryl Streep gra właśnie Annę Wintour.

Gdy w "Vogue", którym twardą ręką Wintour rządzi już 26 lat, rozeszła się wieść, że ma ją zastąpić Sarah Jessica Parker - pamiętna Carrie z "Seksu w wielkim mieście", na dziennikarzy padł blady strach.

Reklama

- To byłby koniec świata, a na pewno koniec magazynu - mówili wstrząśnięci.

Dlaczego tak reagują? Skąd w ogóle wzięła się koncepcja, że Wintour, która dotychczas była raczej skłonna zniszczyć każdą konkurentkę, tym razem sama namaszcza swoją następczynię? Otóż kultowa redaktorka naczelna chce przejść na emeryturę i przekazać ster biblii mody w nowe ręce. I ponoć nie ma nikogo lepszego niż ikona stylu Sarah Jessica Parker!

Parker zaprojektowała buty, Wintour je wypromuje

Od tego się zaczęło. I ruszyła lawina komentarzy.

O ile fakt, że Parker to ikona mody, jest niepodważalny, to jej kompetencje jako kierującej "Vogue" - tak. Gdy niektórzy z pracowników pakowali już swoje manatki, panie zabrały głos. Aktorka zaprojektowała autorską kolekcję obuwia. Więc zaprzyjaźniona z nią Wintour postanowiła pomóc Parker je wypromować! I tyle!

Wszyscy odetchnęli, choć znawcy tematu mówią, że gdy Wintour naprawdę zdecyduje się odejść, sprawa Parker powróci.

AP

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Parker Sarah Jessica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama