Reklama

Reklama

Nie żyje Anna Przybylska

Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła po długiej chorobie, miała 36 lat. Aktorka od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

"Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny. W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło..." - taki komunikat pojawił się na oficjalnej stronie internetowej aktorki. Jego autorką jest menadżerka Przybylskiej Małgorzata Rudowska. 

Reklama

Anna Przybylska związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, osierociła trójkę dzieci.

Jej kinowy debiut to rola Suczki w filmie "Ciemna strona Wenus" (1997), widzowie jednak zapamiętali i polubili aktorkę dzięki roli Marylki Baki z serialu "Złotopolscy" (1998). Na małym ekranie zagrała także w "Karierze Nikosia Dyzmy" czy serialu "Daleko od noszy".

Widzowie podziwiali ją nie tylko za talent, ale także za niezwykłą urodę i bezpretensjonalność.

Od dawna spekulowano na temat choroby Przybylskiej, aktorka jednak unikała wypowiedzi na ten temat.

Jeszcze niedawno jej fani za dobry znak uznali zdjęcie sportowych butów, która aktorka zamieściłą w internecie - uznali, że to symbol zwycięstwa nad chorobą. Sama Przybylska niedługo po operacji trzustki mówiła w wywiadzie dla magazynu "Viva": "Najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w której się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda".

Aktorka przegrała walkę z chorobą 5 października.Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama