Reklama

Reklama

Nowe tropy po rozstaniu

Powody, jakie podał Nergal w głośnym wywiadzie dla "Revolver Magazine", nie są prawdziwe!

Kiedy czytała zapis wywiadu Nergala dla anglojęzycznego "Revolver Magazine", było jej po prostu przykro. W tekście zatytułowanym "Lider Behemotha opowiada o swojej walce z białaczką", pada zapowiedź powrotu na scenę jesienią i pytanie o nią. Odpowiedź brzmi: - Większość czasu byliśmy od siebie oddzieleni i wiesz, nie było czasu na seks - mówi Darski. - Potrzebowaliśmy tego oboje, a podczas choroby twoje ciało się zmienia - mówi dalej Nergal. - Wyglądasz naprawdę brzydko - tłumaczy. - Muszę przyznać, że nie traktowałem się jak pełnowartościowego człowieka.

Reklama

Opowiedział o seksie, nie pytając jej o zgodę

Złość. Zażenowanie. Wstyd - takie emocje targały nią wtedy. I to nie tylko dlatego, że jej były ukochany publicznie, nie pytając jej o zgodę, opowiedział o tym, co miało pozostać między nimi. Ale także, ponieważ nie mówi wszystkiego. Powody ich rozstania są zupełnie inne.

Doda dobrze pamięta dzień, kiedy w jego telefonie komórkowym znalazła zdjęcie. Był na nim z dziewczyną. Od razu wiedziała, kim była. - Zanim Nergal poznał Dodę, przez kilka lat był w związku. To ona odeszła, powodem był inny mężczyzna. Adam bardzo to przeżył - opowiada nam jeden ze znających go trójmiejskich muzyków.

Każde z nich leczyło serce po rozstaniu

Kiedy zaczęli się spotykać, mówiono, że są z różnych światów, że nie pasują do siebie. Ale nie była to do końca prawda. - Każde z nich przeżyło rozstanie, oboje leczyli po nim serca. To bardzo ich do siebie zbliżyło - opowiada znajomy Nergala. Zdjęcie, które znalazła Doda w jego telefonie, nie było jednak pamiątką z przeszłości. Data wskazywała, że było świeże, zrobione całkiem niedawno.

Zazdrość podpowiada często nieprawdziwe wyjaśnienia, ale akurat to okazało się prawdą: Nergal znów zaczął spotykać się ze swoją miłością sprzed lat! Doda schudła. Na palcu nie nosi już zaręczynowego pierścionka. Nie chce mówić na temat Adama.

Sytuacja jest nieco skomplikowana

Z zażenowaniem przyjmuje dobiegające do niej plotki, jakoby Nergal miał zrealizować projekt muzyczny z... Paullą Ignasiak (sprawdziliśmy: menedżer Paulli, Dariusz Włosek, mówi, że nic o tym nie wie). Czuje się oszukana. Ma wątpliwości, czy Adam w ogóle ją kochał.

Kolejnych szczegółów dowiadujemy się od znajomego Darskiego z Trójmiasta. - Adam spotyka się z (tu pada imię), ale sytuacja jest skomplikowana - słyszymy. Dlaczego? Milczenie. - Ponieważ ona jest mężatką.

AM

Życie na gorąco 15/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy