Reklama

Reklama

Och Karol! Co z tym ślubem?

Wszystko wskazuje na to, że stan kawalerski odpowiada mu najbardziej.

Sądzić by można, że życie Piotra Adamczyka (39) dalekie jest od komedii "Och, Karol 2". I nic nie łączy go z kochliwym Karolem Górskim. A jednak coraz częściej pada pytanie, które jego narzeczonej, Annie Czartoryskiej (27), może spędzać sen z powiek. Czy on się ożeni? Dobiega przecież czterdziestki, a nic nie wskazuje, by miał podjąć taką decyzję!

Nawet Michał Żebrowski, zatwardziały kawaler, który zaręczył się mniej więcej w tym samym czasie, co Piotr, zdążył ożenić się, zostać tatą...

Anna wydaje się być zmęczona oczekiwaniem. Szuka pociechy w pracy i szkolnych przyjaźniach. Z Marcinem Mrozińskim i Igorem Chmielnikiem spędza wiele czasu w teatrze Roma na próbach do spektaklu "Piosenka jest dobra na wszystko". Pan Piotr od miesięcy uwagę skupia tylko na pracy.

Reklama

Tyle się zmieniło od czasu, kiedy trzy lata temu zauroczyła go uśmiechem... Była wtedy studentką Akademii Teatralnej. A już w styczniu 2009 roku mówiono o ślubie. Ania prezentowała zaręczynowy pierścionek. Piotr zaś radził się swego żonatego kolegi w sprawach obrączek.

- Kazał mi zarezerwować sobie wolne dni na wesele. Byłem zaskoczony, ale pewny, że tym razem serio o tym myśli - wspomina znajomy aktora. Zaproszenia nie nadeszły.

Czy Ania podzieli los Agnieszki Wagner? Aktor kochał ją przez wiele lat, ale ślubnego kobierca unikał tak, że aktorka wyszła za innego. A może, jak młodsza od aktora o 17 lat modelka Magdalena Fabiańska, z którą miał budować dom, nie wytrzyma ciągłego czekania i zerwie zaręczyny? Och, Piotrze - wzdychają panie...

MP

Rewia 5/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje