Reklama

Reklama

Od tego zależy ich los

Hotel to poważna działalność. Wymaga od nich wielkiej pracy i dużego zaangażowania.

Widok Kuby Wesołowskiego (27) we wsi Majdan pod Warszawą od dawna nie dziwi mieszkańców. Aktor jest jednym z właścicieli hotelu, który tu stanął w ubiegłym roku. Dlatego nie ma nic niezwykłego w tym, że osobiście dogląda ostatnich prac przed jego otwarciem. Budowa hotelu pochłonęła wszystkie oszczędności, zmusiła go też do zaciągnięcia kredytu. Aktor wie, że od tego, jak pierwsi klienci ocenią hotel, zależy jego przyszłość.

Aktorstwo nie przynosi mu już radości

Wesołowski dziś nie przypomina już w niczym uwielbiającego zabawy lekkoducha, jakim był jeszcze kilka lat temu. Stawia sobie coraz śmielsze wyzwania. To, że zaczął poważnie podchodzić do wszystkiego, co robi, i dokładnie planować swoją przyszłość, jest podobno zasługą jego narzeczonej Agnieszki Szczurek. Przy niej zrozumiał, co jest najważniejsze w życiu.

Reklama

- Coraz bardziej cenię stabilizację i spokój - powiedział kilka miesięcy temu w wywiadzie, gdy już wiadomo było, że zamierza razem z ukochaną założyć rodzinę.

W biznesie może liczyć na ukochaną

Znajomi pana Kuby twierdzą, że bycie aktorem nie bawi go już tak jak kiedyś - Teraz zajął się biznesem - twierdzi rozmówca "ŻnG".

Faktem jest, że Jakub Wesołowski od niedawna nie musi już nerwowo spoglądać na zegarek, gdy przyjeżdża do hotelu. Zakończyła się jego przygoda z serialem "Komisarz Alex", rzadko pojawia się na planie "Na Wspólnej", świadomie zrezygnował z nowych propozycji.

Do Majdanu aktor często zabiera też Agnieszkę, z której zdaniem bardzo się liczy. Ona chce pomóc mu w prowadzeniu hotelu. Zresztą właśnie tutaj odbędzie się w sierpniu ich wesele. Wcześniej, bo już w maju, zainaugurują działalność hotelu. Przygotowania do obu uroczystości pochłaniają niemal cały ich wolny czas.

- To, co robi Kuba, musi być perfekcyjne. Nauczył się tego od Agnieszki - mówi znajomy pary.

AS


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | hotel | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy