Reklama

Reklama

On już do niej nie wróci

Bradley Cooper jest zauroczony młodszą aktorką.

Jeśli miała jakąkolwiek nadzieję, że uda jej się jeszcze odzyskać Bradleya Coopera (36), to dziś Renée Zellweger (42) może już zapomnieć o niedawnym ukochanym.

Zaledwie dwa miesiące po rozstaniu pary Bradley znów jest zakochany. Tak przynajmniej można wywnioskować z jego romantycznych spotkań z piękną Olivią Wilde (27).

Chciał się nawet oświadczyć

Renée i Bradley (aktor, znany z roli Phila Wennecka w komedii "Kac Vegas") poznali się 6 lat temu na planie thrillera "Przypadek 39", ale ich romans wybuchł dopiero latem 2009 roku. Przez kilkanaście miesięcy udawało im się ukrywać uczucie przed światem.

Reklama

Dopiero pod koniec zeszłego roku paparazzi przyłapali ich kilkakrotnie na randkach, wspólnych wyjazdach, w styczniu Bradley rozglądał się nawet za pierścionkiem zaręczynowym. - Nie mogę przestać o niej mówić - twierdził. - Po prostu ją kocham.

Ich marcowe rozstanie było szokiem. Niektórzy twierdzili, że może jeszcze do siebie wrócą, ale... Bradley poznał piękną i dużo młodszą od Renée Olivię, znaną z roli Remy "Trzynastki" Hadley w serialu "Dr House". Podobno jest nią zauroczony, i to z wzajemnością...

PK

Życie na gorąco 24/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy