Reklama

Reklama

On ma raka krtani!

Ta diagnoza wstrząsnęła światem Caterine Zety-Jones (40) i Michaela Douglasa (65).

Przez najbliższe tygodnie aktor będzie poddawał się chemioterapii oraz naświetlaniom, które mają uratować jego głos i zdrowie. Lekarze w trakcie standardowej kontroli wykryli u Michaela raka krtani.

Catherine natychmiast przerwała swoje starania o wymarzoną rolę. Od kilku tygodni walczyła m.in. z Angeliną Jolie o to, by zagrać Elizabeth Taylor w filmie o życiu tej aktorki. Douglas zrezygnował z ostatnich prac przy najnowszym filmie „Haywire” – na szczęście zdjęcia do niego ukończył jeszcze w kwietniu. Jak zapewniają producenci, postać, którą zagrał Douglas będzie mówiła jego głosem.

Reklama

Jest zła, że nie zmusiła męża, by rzucił palenie

Zaczęło się od powtarzających się bólów gardła. Gdy pojawiła się do tego chrypka, aktor za namową żony poszedł do lekarza. Okazało się, że nowotwór, który zaatakował krtań aktora jest tytoniozależny, co oznacza, że bardzo rzadko występuje u osób niepalących.

Michael Douglas od lat nie tylko palił dużo papierosów. Był również miłośnikiem cygar, jak jego ojciec Kirk Douglas (93). Catherine nie ukrywa żalu do samej siebie o to, że nie była bardziej stanowcza i nie zmusiła Michaela, by rzucił zgubny nałóg.

MW

Życie na gorąco 34/2010

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy