Reklama

Reklama

Ona wzięła ślub, on się rozwodzi...

Oboje na zawsze zapamiętają ten czas.

Lany Poniedziałek i prima aprilis tego samego dnia wypada raz na kilkanaście lat. I tę właśnie wyjątkową datę wybrali Anna Czartoryska (29) i Michał Niemczycki (32) na najważniejszy dzień swojego życia. 1 kwietnia o godz. 16 w kościele pokamedulskim w warszawskim Lasku Bielańskim wzięli ślub. Wbrew zapowiedziom, w gronie 50 najbliższych osób, zaproszonych na skromną uroczystość, zabrakło Piotra Adamczyka (41).

Reklama

Wzięła ślub w tym samym kościele, gdzie on

W przeciwieństwie do byłej narzeczonej, aktor zapewne będzie wspominał tegoroczne święta wielkanocne jak najgorzej. Właśnie podjął decyzję o rozwodzie ze swoją żoną Katarzyną Gwizdałą (33). Wieść o tym, że jego była narzeczona Anna Czartoryska właśnie wzięła ślub, na pewno nie poprawiła mu humoru. Uroczystość, zgodnie z naszymi zapowiedziami, odbyła się w tym samym kościele, w którym 8 stycznia zeszłego roku Piotr przysięgał miłość Katarzynie (przyjacielem obu par jest proboszcz parafii ks. prałat Wojciech Drozdowicz).

Anna, w skromnej koronkowej sukni koloru kości słoniowej i płaszczyku, wyglądała olśniewająco. Włosy upięła w kok, nie założyła żadnej biżuterii. Michał, w czarnym fraku, też prezentował się doskonale. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z ceremonii na swoim profilu na facebooku. Pod fotografią wpisała się jej koleżanka, aktorka Olga Frycz: "Najpiękniejszy ślub, na jakim byłam! Taaaaka Miłość! Taaaakie Szczęście!".

Czego się o niej dowiedział?

Dokładnie tego samego dnia, kiedy w mediach pojawiła się informacja o zamążpójściu Anny Czartoryskiej, menedżerka Piotra Adamczyka, a zarazem świadek na jego ślubie Sylwia Diakowska powiedziała: "Potwierdzam, że Piotr Adamczyk rozwodzi się z żoną". Decyzja, z pozoru pochopna, wydaje się jednak bardziej przemyślana niż pośpieszna decyzja o ślubie, którą aktor podjął po kilku miesiącach znajomości. Podczas swojego krótkiego małżeństwa Katarzyna i Piotr pokazali się razem publicznie zaledwie kilkakroć. Ostatni raz na premierze "Bitwy pod Wiedniem" w październiku zeszłego roku. Co musiało się wtedy wydarzyć, że drogi małżonków definitywnie się rozeszły?

Pierwszym objawem problemów w tym związku była nocna kłótnia pary na ulicach Warszawy zaledwie dwa miesiące po ich ślubie. Sfotografowaliśmy wówczas Piotra, jak porzuca samochód na skrzyżowaniu i odchodzi. Chwilę później Katarzyna biegnie za mężem, z trudem przekonując go, by wrócił do auta. Czy powodem tak nerwowej reakcji aktora mogły być jakieś fakty z życia jego żony, o których wcześniej nie wiedział? Jedną z takich tajemnic, o towarzyskim życiu Katarzyny sprzed lat i kulisach jej poznania z byłym mężem Jeanem-Manuelem Rozanem, zdradziliśmy w poprzednim numerze "ŻnG". Dziś Piotr żąda rozwodu. Wygląda na to, że to małżeństwo okazało się największym błędem jego życia.

MH


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje