Reklama

Reklama

Pałacowe wojny

Życie młodej księżnej to nie bajka. Jeśli już, to o złej macosze...

Kunsztowna złota bransoletka z inicjałem „C” jak „Catherine” była dotąd ulubionym klejnotem Kate Middleton (29). Żona księcia Williama dostała ją w prezencie ślubnym od Camilli Bowles (60), swojej przyszywanej teściowej. Ale ostatnio nie nosi jej zbyt często... Powód? Relacje między paniami są od pewnego czasu bardzo napięte.

Jak donosi pismo „In Touch”, Camilla jest zazdrosna o popularność młodej księżnej Cambridge (taki tytuł nadano Kate po jej ślubie z Williamem). Drażni ją sympatia, którą królowa Elżbieta, matka jej męża księcia Karola, okazuje Kate na każdym kroku. Sama nie cieszy się ani zbytnim afektem brytyjskiej władczyni, ani prasy.

Reklama

Podczas gdy śliczna księżna Cambridge została okrzyknięta ikoną stylu, Camilla jest często krytykowana za swoje pompatyczne stylizacje. Kiedy Kate pojawia się na ulicy, na każdym kroku dostaje dowody uwielbienia, ale jej teściowa raczej nie cieszy się sympatią Brytyjczyków. Czyżby ciągle pamiętali, że romansowała z Karolem, kiedy był jeszcze mężem Diany, ukochanej przez wszystkich „Królowej ludzkich serc”?

Choć jeszcze niedawno relacje między Kate a Camillą były dość serdeczne, teraz o przyjaźni nie ma mowy. Podobno starsza księżna wymyśla na temat żony Williama różne historyjki. To ona ponoć była autorką plotki, że Kate poroniła, a potem szeptała, że jej synowa jest bezpłodna. Ustawicznie wypomina też żonie Williama jej „plebejskie” pochodzenie i fakt, że sama w jej wieku była już matką. Camilla nie omieszka także podkreślać na każdym kroku, że to ona, a nie Kate jest pierwsza w kolejce do tronu...

Na szczęście książę William z całych sił wspiera swoją ukochaną żonę. Choć do tej pory ze względu na ojca grał rolę pokornego pasierba, teraz ostro przywołał Camillę do porządku. – Złe macochy są nie tylko w bajkach – kwituje ich pałacowy konflikt magazyn „In Touch”.

Monika Finotello

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje