Reklama

Reklama

Paulina Krupińska o swojej porażce

Gdy Paulina Krupińska pojechała na wybory Miss Universe, wszystkie media były przekonane, że łatwo odniesie sukces. Sama Paulina nie ukrywa, że liczyła na koronę...

- Byłam wysoko notowana przez osoby pracujące przy konkursie, jego fanów i bukmacherów. W dodatku tydzień przed finałem zrobiono konferencję, na której powiedziano, że stawiają na naturalne dziewczyny - mówi zawiedziona w wywiadzie dla magazynu "Viva!".
Wybory Miss Universe, zamiast sukcesem, zakończyły się jednak dla Pauliny porażką.

Reklama

- Niestety ta, która wygrała z naturą nie ma nic wspólnego - nie kryje rozczarowania - Ja wykonałam zadanie tak, jak miałam je wykonać. Nie wiem, co jeszcze mogłabym zrobić, żeby zostać Miss Universe...

Narzeczona brata Alicji Bachledy Curuś uważa, że wszystkiemu winna jest polska mentalność i zła organizacja".

- To kwestia biznesu i polityki. Polska nigdy nie będzie dla organizatorów atrakcyjnym krajem, skoro nawet nie mamy transmisji z gali. U nas nikt się nie interesuje takimi konkursami, nie mamy fanów, na widowni siedzi jedna osoba z Polski i jest to dyrektor generalna konkursu. A za dziewczyną z Filipin jeździ 300 osób już dwa tygodnie przed finałem. W Polsce nie ma kultu miss, tak jak jest to w krajach latynoamerykańskich. Trudno nawet powiedzieć, jaką funkcję pełni u nas miss. W krajach latynoamerykańskich jest drugą najważniejszą osoba po prezydencie. Taka dziewczyna dostaje pensję, jeździ po kraju, ludzie wiwatują na ulicach. Staje się symbolem, bo jest mężczyzna, który rządzi krajem i jest ta kobieta, która jest ich wizytówką.

Paulina wie, że na takie honory nie miałaby co liczyć, nawet gdyby wygrała wybory Miss Universe.

- Tam jest kult piękna. U nas, gdy ktoś jest piękny, raczej się wstydzi, garbi, chowa, żeby za bardzo tego nie pokazać. Nie możesz powiedzieć, że jesteś fajna, szczęśliwa, ładna, nie możesz się przyznać, że siebie akceptujesz, bo zaraz cię zjedzą - mówi nasza Miss.

Zgadzacie się z Pauliną?


MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje