Reklama

Reklama

Pełna idylla

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba

Po kryzysie nie ma już żadnego śladu.

Trzydziestego maja ubiegłego roku Dorota Szelągowska (33), córka Katarzyny Grocholi, i Adam Sztaba (39) wzięli ślub. Było to uwieńczenie ich wieloletniego związku. Jakież więc było zdziwienie, gdy zaledwie klika miesięcy po ślubnej ceremonii pojawiły się informacje o pierwszym poważnym kryzysie w życiu pary.

Głośno mówiło się o tym, że pani Dorota ma dosyć pracoholizmu męża oraz tego, że jest on praktycznie gościem w ich domu. Doszło do tego, że powoli zaczęli się od siebie oddalać.

Pracę pogodzili z własnym uczuciem

Dzisiaj po tym kryzysie nie widać już żadnych oznak. Okazuje się za to, że praca Adama Sztaby w programie "Must Be the Music. Tylko Muzyka" nie jest przeszkodą w dobrych relacjach rodzinnych. Jeśli uda się odpowiednio ułożyć własny plan dnia, to można bez problemu znaleźć zarówno czas na pracę, jak i dla rodziny.

Reklama

Zresztą z podobnego założenia wyszła też sama Dorota Szelągowska, która jest dziennikarką, projektantką wnętrz oraz sukcesu w przypadku związku Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby. Widać, że ostatnie miesiące w ich przypadku to niemal rodzinna idylla.

O tej sielance może świadczyć jeszcze jeden fakt. Niedawno razem byli widziani w jednym z prywatnych warszawskich placówek lekarskich. Przyjechali tam razem na umówioną wizytę. Wspólnie weszli do placówki i razem ją potem opuścili. Niektórzy znajomi pary spekulują, że od pewnego czasu poważnie myślą o potomstwie.

Wiosna wpływa na nich pozytywnie

Przed nimi zapewne jeszcze lepszy okres. W końcu wiosna skłania ku wspólnym spacerom i spędzaniu czasu na łonie natury. Być może zdecydują się też na odświeżenie swojego domu. W końcu pani Dorota jest specjalistką od tego. To wszystko może sprawić, że ich związek będzie jeszcze silniejszy i spełniony.

A dawne niesnaski? O tym już zapomnieli. W końcu, kto nie ma czasami trudnych chwil we własnym małżeństwie. Najważniejsze jest, żeby te kłopoty wzajemnie pokonać. Im udało się tego dokonać bezboleśnie i perfekcyjnie.

MJ

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje