Reklama

Reklama

Po co niania, gdy są... córki

Właśnie przekonała się, jak wspaniałą rodzinę stworzyła. Jej córki opiekują się małym bratem.

To już postanowione. Półrocznym synkiem Anny Korcz (42) nie będzie zajmowała się niania. Aktorka mogłaby sobie na to pozwolić, ale razem z ukochanym Pawłem Pigoniem (37) uznali, że najlepiej będzie, jeśli Jasiem zajmowali się będą tylko domownicy. I tak się stało. Chłopiec pielęgnowany jest przez dwie starsze córki pani Anny.

- Anka nigdy nie była zwolenniczką zatrudniania niań i opiekunek. Kiedy zorientowała się, że ma wsparcie ze strony córek, od razu postanowiła spróbować. Widziała, że Ania (20) i Kasia (13) bardzo się angażują w niańczenie malca. Sprawnie go przewijają, noszą, śpiewają mu piosenki i chętnie wychodzą z nim na spacerki. Okazały się perfekcyjnymi nianiami - opowiada przyjaciółka pani Anny.

Reklama

Ania, starsza córka popularnej aktorki, jest już studentką, ale dziewczyny tak ułożyły sobie grafik, że każda na wszystko ma czas. - Kiedy Jaśkiem zajmuje się młodsza Kasia, starsza dzwoni z uczelni i pyta jak sobie radzi. Zawsze chętnie służy jej radą - zdradza nam bliska znajoma rodziny.

Jednak wtajemniczeni dobrze wiedzą, że ważnym powodem decyzji pani Anny są też sprawy finansowe. Aktorka lada moment otwiera swoje centrum konferencyjne, o którym pisze na swojej stronie internetowej: Już wkrótce zaprosimy Państwa do naszego ośrodka położonego nad malowniczym brzegiem rzeki Wkry. Jednak zanim inwestycja zacznie przynosić zyski, aktorka musi ponieść spore koszty.

- Jak na razie jest to studnia bez dna. Anka to kobieta z klasą i takie też ma być to centrum. Raczej przełoży otwarcie niż pozwoli sobie na niedociągnięcia - opowiada jej koleżanka. Aktorka ma teraz gorący czas. Jest bardzo zajęta i wykańczaniem centrum, i pracą zawodową. Ale od kiedy wie, że może liczyć na swoje ukochane córki, jest spokojna. Bo one nigdy nie zawiodły swej mamy. I teraz także pokazują, że bardzo zależy im na tym, by być szczęśliwą rodziną, do której niedawno dołączył Jaś.

KP

Świat i Ludzie 43/2010

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Anna Korcz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama