Reklama

Reklama

Pobiegła za nową miłością

Karolina Gorczyca znów się uśmiecha

Ruda z "Czasu honoru", Anka z serialu "To nie koniec świata". Karolina Gorczyca (29) szybko wypracowała sobie dobrą pozycję zawodową. Także w życiu osobistym udało jej się osiągnąć stabilizację, o której marzy wiele jej koleżanek.

Z Wojciechem Zielińskim (35) poznali się w 2009 roku na planie filmu Huśtawka, gdzie grali kochanków. Wkrótce w prawdziwym życiu zostali rodzicami. Przez długi czas wydawało się, że tworzą dobraną parę. Niestety, pani Karolina niedawno rozstała się z ojcem swojego dziecka.

- Rodzice dawali mi wolność i nikt nie ingerował w moje życie i w moje wybory - mówiła niedawno. - Może dlatego, że te wybory zawsze były dobre i nie szkodziły mi, tylko przynosiły pozytywne rezultaty? Od wczesnych lat byłam samodzielna i taka jestem do dzisiaj!

Reklama

Długo jednak w samotności nie wytrzymała. Od niedawna spotyka się z przystojnym Krzysztofem. Kilka dni temu para była widziana na zawodach triatlonowych w Górznie koło Brodnicy.

Karolina Gorczyca, która jest ambasadorką tej dyscypliny sportu, nowego partnera poznała na podobnych zawodach w Gdyni. Jak długi dystans ich czeka, czas pokaże.

33/2014 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje