Reklama

Reklama

Podbiła serce hollywoodzkiego aktora

On chce, żeby zamieszkali razem.

Nazywa się Joel David Moore, ma 35 lat i jest hollywoodzkim aktorem. Oto nowa miłość naszej aktorki Izy Miko (32). Para spotyka się od dwóch miesięcy, a być może już wkrótce zamieszkają razem.

Spotykają się od walentynek

Jeszcze w styczniu Iza spędzała samotnie swoje urodziny, lecząc rany po zawodzie miłosnym. Jej poprzednim partnerem był hiszpański bankier i producent filmowy Luis Astorquia. Para spotykała się od roku. Iza uznała, że to już wystarczająco długo, by poznać swojego chłopaka z jej rodziną. Uznała też, że najlepszą do tego okazją będzie Boże Narodzenie. Okazało się jednak, że ukochany aktorki nie podzielał jej poglądów. Nie przyjechał na święta ani na sylwestra. Iza nowy rok przywitała samotnie w ekologicznym spa na Mazurach. Miała nadzieję, że po powrocie do Stanów uda jej się naprawić relacje z ukochanym, ale tak się nie stało.

Reklama

Na szczęście aktorka nie rozpaczała długo i już walentynki świętowała w towarzystwie innego mężczyzny. Był nim Jose David Moore (aktor zagrał m. in. w takich produkcjach jak: "Avatar", "Zaginiona", wcześniej spotykał się z amerykańską aktorką i piosenkarką Alyson Michalką).

Walentynkowa randka Izy i Joela musiała być bardzo udana, bo z restauracji wyszli roześmiani, trzymając się za ręce. Od tamtej pory cały czas się spotykają, a nowy chłopak aktorki jest w niej ponoć bardzo zakochany.

Nie chce popełnić błędów z poprzedniego związku

Joel jest na tyle pewien swojego uczucia, że zaproponował, żeby wspólnie zamieszkali. Iza jednak podchodzi do ich relacji z większą ostrożnością. Oczywiście cieszy się, że aktor traktuje ich znajomość poważnie, ale nie jest jeszcze gotowa na kolejny krok. Wciąż pamięta, jak zakończył się jej poprzedni związek. Wtedy chętnie też opowiadała o swoim partnerze w mediach. Teraz woli być ostrożniejsza, żeby nie zapeszyć dobrze zapowiadającej się znajomości.

NA


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Iza Miko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje