Reklama

Reklama

Podwójne szczęście

Wielka radość w domu Klaudii Carlos (37). Znana z temperamentu i egzotycznej urody dziennikarka redakcji sportowej TVN po raz drugi została mamą.

Drugie dziecko to podwójne szczęście. Córeczka Marysiaprzyszła na świat 28 grudnia w poznańskiej klinice. Poród przebiegł bez komplikacji, a szczęśliwa mama i córeczka czują się znakomicie. Ze szpitala odbierał je dumny tata, śpiewak operowy Dariusz Machej. I szybko zawiózł do warszawskiego mieszkania.

Dziennikarka z mężem z wielką radością przygotowywali się na narodziny dziewczynki. Kupowali ubranka i wybierali mebelki do jej pokoju. Żeby nie zapeszyć, aż do siódmego miesiąca ciąży ukrywali odmienny stan pani Klaudii. Był to wyczyn nie lada, ponieważ z racji zawodu przebywała przecież wśród spragnionych newsów kolegów dziennikarzy.

Reklama

Pani Klaudia zapowiada, że wychowa córkę na nietuzinkową kobietę, jak ona sama. Była przecież modelką, baletnicą, tańczyła m.in. w Mazowszu. Mała Marysia... nie ma wyjścia. Z pewnością będzie osobą obdarzoną wieloma talentami.

Świat i Ludzie 2/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje