Reklama

Reklama

Podwójnie zdradzona

36-letnia angielska modelka przeżyła wielki dramat uczuciowy.

Katie Price będąc w ciąży, odkryła, że zdradza ją mąż, Kieran Hayler (27), ojciec jej rocznego syna Jetta oraz drugiego dziecka, którego gwiazda właśnie się spodziewa. Dodatkowym ciosem dla Katie Price był fakt, że mąż zdradzał ją z... jej najlepszą przyjaciółką, Jane Pountney!

To szokujące odkrycie doprowadziło modelkę do decyzji o rozwodzie.

- To było silniejsze ode mnie! Poczułam, że ogarnia mnie furia i zdolna jestem do wszystkiego. Traf chciał, że przyłapałam ich na plaży, gdy tulili się do siebie i całowali. Myśleli, że przyjadę do nich dzień później, a ja zrobiłam im niespodziankę. Nie mogłam się powstrzymać, wytargałam Jane za włosy, użyłam nawet pięści, waliłam ją na oślep po twarzy, co skończyło się ukruszeniem jej zęba, górnej jedynki i naruszeniem drugiego.

Reklama

Nie próbowałaś tego wyjaśnić?

- Oczywiście, że tak! Ale Jane zamiast mnie przeprosić, że się wygłupiła, że mu uległa, czy coś w tym rodzaju, próbowała kłamać, że to nie to, o czym myślę, że miałam tylko przywidzenia. Wtedy właśnie zobaczyłam mgłę przed oczami, wpadłam w szał i... niewiele już z tego pamiętam.

Myślisz, że nie mogłaś się pomylić?

- Co? Później Kieran przyznał się do wszystkiego. Oni sypiali ze sobą już od roku. Uprawiali seks nawet wtedy, gdy ja rodziłam syna, i to w moim łóżku! Po tym wszystkim czuję się jak słoń - mam twardą skórę, więcej zmarszczek, płaski tyłek i - jak mówią o słoniach - nie potrafię zapomnieć...

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Katie Price

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy