Reklama

Reklama

Pożądana i samotna

Magdalena Cielecka przyznaje, że chciałaby mieć rodzinę i dzieci. Czy wreszcie znajdzie miłość?

Piękna byłaby z nich para! - mówili ci, którzy na gali rozdania Orłów widzieli aktorkę Magdę Cielecką (39) i operatora Artura Reinharta (46). Uśmiechnięci świętowali jego sukces - zdobycie nagrody za zdjęcia do filmu "Wenecja" . Magda też miała udział w tym sukcesie. Zagrała w filmie główną rolę kobiecą. Nie sposób nie zauważyć, że na zdjęciach zrobionych przez Artura wygląda wyjątkowo pięknie i zmysłowo.

Wciąż go kocha?

- Niestety, szampański humor Magdy popsuło pojawienie się jej byłego partnera Andrzeja Chyry - zdradza "Na żywo" osoba obecna na imprezie. - Chyra przeszedł obok niej obojętnie, potem ostentacyjnie wymieniał uściski z jakąś blondynką. Magda przygasła. Tak miło zapowiadający się wieczór nagle stracił cały urok...

Reklama

Spostrzeżenia naszego informatora potwierdzają też zdjęcia z imprezy. Na wielu z nich widać, jak Magda i Andrzej ukradkiem się obserwują. Wygląda na to, że para, która przeżyła burzliwy związek, nadal nie jest sobie obojętna...

Adorowana

- Magdę adoruje wielu mężczyzn, ale ona, niestety, nadal żyje przeszłością - mówi osoba pracująca przy produkcji serialu "Hotel 52", w którym gra aktorka. - Widać, że zainteresowanych nią facetów trzyma na dystans. Gra zimną i niedostępną. A to działa bardzo zniechęcająco. Nie wszyscy mają ochotę na przebijanie się przez mur, który wokół siebie zbudowała.

Czy przystojny operator "Wenecji" ma ochotę zawalczyć o Magdę? To wielka niewiadoma. Nie chciał rozmawiać z reporterem "Na żywo" o swojej relacji z aktorką. Ona sama również unika mówienia o swoich związkach z mężczyznami.

Marzy o dziecku

Niedawno udzieliła wywiadu, z którego można wywnioskować, że jest bardzo samotna. - Żałuję, że nie mam dziecka - wyznała. - Grając matki, kilka razy ścisnęło mnie w dołku i pomyślałam:

"Dlaczego tuż po szkole nie zdecydowałam się na dziecko?!". Może odpowiedni mężczyzna do założenia rodziny już pojawił się w jej życiu. Czy ona to dostrzeże i zapomni o Andrzeju?

Monika Galicka

Na żywo 11/2011

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | aktorka | singielka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy