Reklama

Reklama

Praca schodzi na dalszy plan

Zawsze mówiła, że chce mieć gromadkę dzieci. I okazuje się, że Magda Schejbal (31) nie rzuca słów na wiatr.

Niedawno aktorka oznajmiła oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Jej partner i ojciec dziecka, Sławomir Zięba-Drzymalski, jest w siódmym niebie.

Wielką radość okazuje pierwszy syn aktorki, dwuletni Ignaś, który już nie może się doczekać rodzeństwa, a szczególnie wspólnych zabaw. Życie pani Magdy zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w chwili, gdy poznała przystojnego górala z Tatr.

Pojechała tam kręcić serial „Szpilki na Giewoncie”. Była samotną mamą z malutkim dzieckiem, która zaczynała życie od nowa. Mężczyzna, który zdobył jej serce otoczył ją opieką. Gdy zostali parą przedstawił aktorkę swoim rodzicom – polubili ją od razu i zaczęli traktować niemal jak swoją córkę.

Reklama

Wkrótce zamieszkała z synem i swoim ukochanym w pięknym apartamencie w Zakopanem. Jej partner, utalentowany muzyk, pięknie grający na skrzypcach w góralskiej kapeli, bardzo szybko okazał się zaradnym mężczyzną.

Przejął obowiązki menedżera swojej ukochanej i doskonale odnalazł się w roli opiekuna małego Ignasia. Okazało się, że jest nie tylko chodzącym z głową w chmurach artystą, ale i stąpającym twardo po ziemi mężczyzną.

Widząc to pani Magda nabrała przekonania, że znalazła kogoś wyjątkowego, kogoś, z kim zwiąże się na całe życie. Z kim będzie mogła założyć wielodzietną rodzinę, o jakiej zawsze marzyła. Pani Magdalena rozpoczęła urządzanie pokoju dla maleństwa, które przyjdzie na świat pod koniec roku. Aktorka ograniczyła też wszelkie zobowiązania zawodowe.

Pragnie na spokojnie przygotować się do porodu. Teraz całą rodziną chodzą na zakupy, spacery i place zabaw. Są szczęśliwą rodziną, która cieszy się każdą wspólnie spędzoną chwilą.

Świat i Ludzie 38/2011

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy