Reklama

Reklama

Prawdziwa miłość czy tylko interes?

Podczas zakończonego niedawno festiwalu filmowego w Toronto George Clooney (50) nie opuszczał na krok Stacy Keibler (31).

Od niedawna para jest nierozłączna. Kim jest nowa ukochana amerykańskiego gwiazdora. To modelka, aktorka i była zawodniczka wrestlingu. Stacy w Toronto promieniała. Przyznała, że nigdy do tej pory nie poznała tak fantastycznego mężczyzny, jak Clooney.

Na pytanie dziennikarzy, co się jej najbardziej podoba w aktorze, odpowiedziała z promiennym uśmiechem natwarzy, że wszystko! - Jesteśmy razem już kilka tygodni, ale dopiero tu w Toronto postanowiliśmy podzielić się swoim szczęściem z innymi - dodała Stacy.

Uczucia też mogą być biznesem

Deklarowane, niezwykle gorące uczucie ze strony modelki do aktora rodzi jednak spekulacje, bo sam Clooney w okazywaniu uczuć jest bardziej powściągliwy. W końcu dopiero pod koniec czerwca rozstał się z piękną Elisabettą Canalis (33), o której mówiono, że wreszcie jakiejś kobiecie udało się znaleźć klucz do jego serca. Jaką drogą miałaby więc pójść Stacy Keibler?

Reklama

Amerykańskie media przypuszczają, że za szczerymi deklaracjami o wielkim uczuciu mogą stać... kontrakty reklamowe! Clooney od lat związany jest z pewną marką kawy oraz luksusowymi zegarkami. Nowa dziewczyna u jego boku to okazja do plotek. A dla reklamodawców nie ma nic bardziej istotnego niż rozgłos wokół osoby z nimi związanej.

JI

Życie na gorąco 39/2011

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: George Clooney | Stacy Keibler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje