Reklama

Reklama

Randka we troje

Spełniło się marzenie Borysa Szyca (31). Dwie najważniejsze kobiety w jego życiu: córeczka Sonia i ukochana Kaja Śródka (26) zaprzyjaźniły się!

Nie mniej ważne jak zdobycie serca mężczyzny, jest czasem zdobycie serca jego dziecka. Tak jest w przypadku Borysa Szyca, który na każdym kroku podkreśla, że to córeczka Sonia (6) jest kobietą jego życia.

Ukochana aktora, Kaja Śródka, poznała Sonię już rok temu, gdy zaczęła spotykać się z Borysem. Dziś ma z dziewczynką świetne relacje. "Nie stara się być dla niej mamą. Nie narzuca się, uważnie obserwuje reakcje Soni. Z wrodzoną naturalnością nawiązała z nią bliską relację", opowiada SHOW znajomy Śródki.

Na co dzień Sonia mieszka z mamą. Borys, gdy tak jak teraz jest w Warszawie, stara się spędzać z córką jak najwięcej czasu. Już w lipcu rozpoczyna jednak zdjęcia do filmu "Bitwa Warszawska 1920", w którym gra jedną z głównych ról, więc będzie miał mniej czasu dla córki. Tym bardziej cieszą się, gdy mogą być razem. Borys to bardzo wesoły tata. Sonia aż piszczy z radości.

Reklama

J.Ł.

Show nr 13/2010

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy