Reklama

Reklama

Randka z ukochanym

Magda Gessler

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są razem mimo wielkiej dzielącej ich odległości.

To dopiero była operacja! Aby pobyć 3 dni z ukochaną Magdą Gessler, Waldemar Kozerawski, szef kliniki medycyny estetycznej z Toronto, już rok wcześniej zaplanował, że w tym czasie nie będzie przyjmował pacjentów. Kupił wybrance prezent - walizkę w złotym kolorze, a potem spędził 16 godzin w samolocie. Spotkali się we włoskiej Perugii.

- To był magiczny czas. Jedliśmy ostrygi i czarne trufle, pływaliśmy w basenie ze szklanym dnem, ukazującym starożytne ruiny - zdradziła nam restauratorka. To nie była ich pierwsza taka randka. Spotykali się już na Maderze, w Szkocji, w Bawarii.

Reklama

- Za każdym razem Waldek zaskakuje mnie wyszukanym prezentem. Najczęściej dostawałam biżuterię, teraz będę podróżować po Polsce i po świecie z walizką, która zawsze będzie mi przypominać o Waldku. Na pewno zabiorę ją na plan Kuchennych rewolucji!

Waldemar Kozerawski ceni pracę ukochanej na planie tego programu. Chwali się nią swoim znajomym z całego świata, a oni zazdroszczą mu sławnej narzeczonej. Kiedy doktor przylatuje do Polski, często towarzyszy pani Magdzie w wizytacjach lokali. Do najlepszych z nich wracają potem ze swoimi przyjaciółmi.

Magda i Waldemar skończyli swoje miłosne wakacje tuż przed Walentynkami, jednak 14 lutego na planie Kuchennych rewolucji pojawił się kurier z różami...

SG

Reklama

Reklama

Reklama