Reklama

Reklama

Razem planują przyszłość

Przyszedł czas na poważne decyzje! Anna Mucha (30) i Marcello szukają nowego, wspólnego mieszkania. SHOW zdradza najnowsze plany zakochanych.

Było upalne, czerwcowe popołudnie, gdy przed biuro developera w warszawskim Wilanowie podjechał luksusowy czerwony mercedes. Z samochodu wysiadła Ania Mucha i jej partner Marcello Sora. W biurze spędzili niemal godzinę, po czym wyszli zadowoleni z plikiem dokumentów. Zanim wsiedli do samochodu, długo spacerowali po osiedlu, oglądając luksusowe apartamentowce.

Ceny mieszkań są tu wysokie, około 9 tys. zł za metr, ale gwiazd to nie odstrasza. Jeśli Ania i Marcello kupią apartament w okolicy, ich sąsiadami będą m.in. Edyta Górniak i Ola Kwaśniewska. Para ostatnio widywana jest też w sklepach wnętrzarskich. Oglądają razem meble, wyposażenie kuchni i łazienki. Widać, że myślą o wspólnej przyszłości.

Reklama

To tylko romans?

A jeszcze do niedawna parze nie wróżono poważnego związku. Plotkowano nawet, że Ania spotyka się z Marcello jedynie po to, by wzbudzić zazdrość Kuby Wojewódzkiego. Byli partnerzy wielokrotnie wymieniali za pośrednictwem mediów docinki. Mucha drwiła z zamiłowania Wojewódzkiego do porsche mówiąc, że w tych samochodach "trzesz tyłkiem o ziemię".

Kuba rewanżował się, złośliwie komentując zawodowe poczynania Ani. "Po zakończeniu kolejnej serii 'You Can Dance', Ania Mucha poprowadzi show »Sędzia Anna Maria Mucha« (...) , a następnie stacja zmieni nazwę na TVM", żartował w "Polityce".

Ania spotykała się z Marcellem, Kuba był widywany z coraz to nowymi atrakcyjnymi kobietami. Byli partnerzy unikali się jak ognia. Krótki związek z nikomu nieznanym Marcellem w porównaniu z wieloletnim z Kuba Wojewódzkim, nie wyglądał poważnie. Decyzja o wspólnym zamieszkaniu stawia go jednak w innym świetle.

Dużym punktem dla Marcella jest na pewno fakt, że Ania może liczyć na jego pomoc i wsparcie. Były drugi reżyser "Jak Oni śpiewają" pomaga aktorce m.in. w negocjowaniu kontraktów. "Jest obecny przy rozmowach o nowych rolach Ani, a nawet przy sesjach zdjęciowych dla magazynów", mówi SHOW znajomy pary. Towarzyszy jej też na oficjalnych imprezach.

A Kuba? Ostatnio zapewnił, że szansy na powrót do Ani już nie ma. "Moja była dziewczyna ma chłopaka", stwierdził.

Dominika Majewska

Show nr 13/2010

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje