Reklama

Reklama

Rozlicza się z przeszłością?

Najpierw chciała jak najszybciej o tym zapomnieć. Potem okazało się, że paradoksalnie wypadek, który spowodowała po spożyciu alkoholu zimą tego roku, może jej pomóc wyjść z nałogu.

Dlatego Ilona Felicjańska (37) przyznała publicznie, że jest uzależniona i poddała się terapii odwykowej. Nie było jej łatwo, w tym czasie rozpadło się jej małżeństwo z Andrzejem Rybkowskim, z którym ma dwóch synów: Macieja (9) i Adama (8).

Turnusy na Mazurach

Teraz modelka zaczyna kolejny etap rozliczenia z przeszłością. Wraz z przyjacielem Hubertem Łusiakiem otworzyła Instytut Tożsamości Uzależnień. W 200-letniej willi w Worpławkach na Mazurach organizuje 14-dniowe turnusy zarówno dla osób, które czują, że alkohol zaczyna być dla nich problemem, jak i dla osób, które walczą z pokusą powrotu do nałogu.

Reklama

Luksusowe warunki w apartamentach i pokojach, ekologiczne wyżywienie, rowery, stoły bilardowe i pingpongowe, siłownia i sauna, mają uprzyjemnić czas uczestnikom. Choć instytut dopiero rusza, pani Ilona ma nadzieję, że pomoże wielu ludziom.

MH

Życie na gorąco 35/2010

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska | alkoholizm | nałóg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje