Reklama

Reklama

Roztańczona, zakochana...

Anna Guzik wreszcie znalazła miłość.

Wydawało się, że to tylko kaprys poprzedniego lata. A tu mija już rok, a oni wciąż są razem i raczej nic nie wskazuje na to, żeby nad ich niebo miały w nadciągnąć ciemne chmury.

Anna Guzik (35), która w ubiegłym tygodniu świętowała swoje urodziny, wygląda kwitnąco, i nikt nie ma wątpliwości, dzięki komu.

Młodszy o dobrą dekadę od aktorki instruktor snowboardu Wojciech Tylka najwyraźniej nie marnuje czasu. Pani Ania ma teraz świetną figurę i tryska szampańskim humorem. Od pewnego czasu zakochana para nie opuszcza żadnej imprezy.

Reklama

Pani Ania ze swoim ukochanym pojawiła się również na Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich , który odbył się po raz szósty na kortach SPA Hotelu Jawor w Jaworzu koło Bielska Białej. Pogoda dopisała, więc atmosfera była znakomita.

Anna i Wojciech brylowali wieczorami na parkiecie. Aktorce na pewno przydało się doświadczenie zdobyte jakiś czas temu w Tańcu z gwiazdami. – Gdyby zgasło światło, nie miałbym wątpliwości czyje oczy świecą najjaśniej – żartował jeden organizatorów.

AR

Tele tydzień 34/2011

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje