Reklama

Reklama

Ryzykowna decyzja

Zrobią bardzo wiele dla tej miłości.

Nie mają już wątpliwości, że są dla siebie stworzeni. Aktorka Olga Bołądź (30) i jej kolega po fachu Mikołaj Roznerski (31) właśnie weszli w kolejny, niezwykle ważny etap swojego związku: razem zamieszkali!

Decyzja ta nie była wcale łatwa. Każde z nich ma już przecież małe dziecko z poprzednich związków. Pani Olga ma półtorarocznego syna Bruna. Pan Mikołaj zaś, którego na co dzień oglądamy w serialu "M jak miłość" w roli Marcina, jest tatą 4-letniego syna Antosia.

Dla nowej miłości opuścił mamę chłopczyka, aktorkę Martę Juras (28). Stało się tak, mimo że wielokrotnie deklarował publicznie, że jego serce jest na zawsze zajęte.

Reklama

Nie oparł się jednak urokowi Olgi Bołądź, którą poznał podczas pracy przy spektaklu "Chopin musi umrzeć". Próby i wyjazdy z przedstawieniem stały się doskonałą okazją do bliższego poznania.

Podczas jednego z takich wyjazdów, w Londynie, aktorzy zbliżyli się do siebie jeszcze bardziej. Wkrótce stało się jasne, że chcą ze sobą być.

- Były łzy, padły mocne słowa - mówi ich znajoma. - Wiedzieli jednak, że muszą to zrobić szybko...

- Nie umiem działać wbrew sobie, bo wszystko wtedy we mnie się buntuje - mówiła aktorka. - Nie umiem też udawać kogoś, kim nie jestem.

Dzisiaj jest pewna, że wreszcie dobrze ulokowała swoje uczucia.

41/2014 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy